Sadarbība


Interneta vietnes www.mednet.lv lietošanas noteikumi

1. Pirms sākt lietot SIA “J.I.M.” (reģistrācijas numurs 40003191695, juridiskā adrese Ilūkstes iela 45, Rīga, LV-1073) interneta vietni www.mednet.lv, lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes www.mednet.lv lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi)

2. Apmeklējot interneta vietni www.mednet.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojas tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.

3. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni www.mednet.lv, kā arī neizmantot tajā ietverto informāciju.

4. Informējam, ka SIA “J.I.M.” interneta vietnē www.mednet.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personas datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes www.mednet.lv lietošanas laikā.

5. SIA “J.I.M.” ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes www.mednet.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē www.mednet.lv.

6. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni www.mednet.lv vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatāms, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām.

7. SIA “J.I.M.” ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskatiem mainīt interneta vietnē www.mednet.lv norādītās cenas.

8. Lai kļūtu par interneta vietnes www.mednet.lv reģistrēto lietotāju, ir jāievēro interneta vietnē www.mednet.lv noteiktā reģistrēšanās kārtība.

9. Katram interneta vietnē www.mednet.lv reģistrētajam lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus piekļuves datus. Ja interneta vietnē www.mednet.lv tiek veiktas darbības ar reģistrēta lietotāja profilu (t.sk. tiek pirktas preces), izmantojot pareizu lietotājvārdu un paroli, tad tiek uzskatīts, ka darbības attiecīgajā profilā ir veicis pats reģistrētais lietotājs.

10. SIA “J.I.M.” neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes www.mednet.lv lietošanas laikā.

11. Pieprasot SIA “J.I.M.” vai tās vārdā pārstāvētai personai veikt izmaiņas reģistrētajā pasūtījumā, lūdzam ņemt vērā, ka izmaiņas iespējams pieteikt, rakstot uz e-pastu veikals@labmedtech.lv vai sazinoties ar SIA “J.I.M.”, zvanot uz interneta vietnē norādītā telefona numuru 22020371.

12. SIA “J.I.M.”, konstatējot interneta vietnē www.mednet.lv kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenā vai aprakstā, līdz brīdim, kamēr nav iesaistīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu. Izņēmuma veidā SIA “J.I.M.” distances līgumu var atcelt pasūtītās preces trūkuma dēļ, pārmērīgā zaudējuma dēļ, ko cieš viena vai otra puse, preces apmaksas termiņa kavējuma dēļ un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.

13. Interneta vietnes www.mednet.lv lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kam ir tiesības piekļūt. Aizliegts izmantot interneta vietnē www.mednet.lv ievietotās informācijas saturu, ja vien nav šī satura īpašnieka atļauja vai cita veida atļaujas saskaņā ar likumu. Šie noteikumi nepiešķir tiesības izmantot nevienu interneta vietnē www.mednet.lv iekļautu zīmolu vai logotipu. Aizliegts noņemt, padarīt nesaprotamus vai mainīt paziņojumus, kas redzami interneta vietnē www.mednet.lv.

14. Interneta vietnē www.mednet.lv tiek attēlots preču apraksts, kas ir SIA “J.I.M.” īpašums.

15. Jums ir tiesības atteikties no jebkādas informācijas saņemšanas, nosūtot informāciju uz e-pastu: veikals@labmedtech.lv.

16. Lietojot interneta vietni www.mednet.lv, piekrītat, ka SIA “J.I.M.” vai jebkura trešā persona, kas darbojas www.mednet.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:

· tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,

· katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu,

· www.mednet.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus,

· IP adreses,

· citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu www.mednet.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

17. SIA “J.I.M.” interneta vietnē www.mednet.lv apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem.

18. Dati, kas ļautu identificēt personu, šajā procesā netiek atklāti un netiek nodoti trešajām personām.

19. SIA “J.I.M.” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes www.mednet.lv lietotājs paliks anonīms.

20. Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē www.mednet.lv, kļūst par SIA “J.I.M.” īpašumu, kurus SIA “J.I.M.” kā interneta vietnes www.mednet.lv īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.

21. Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni www.mednet.lv, esat piekritis, ka SIA “J.I.M.” šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos.

22. Uzsākot preces pasūtīšanu, piekrītat, ka interneta vietnē www.mednet.lv ievadītos datus, SIA “J.I.M.” var izmantot saskaņā ar iepriekš norādītajiem interneta vietnes www.mednet.lv lietošanas noteikumiem.

23. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču piegādes nosacījumiem.

24. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat garantijas un atteikuma tiesību izmantošanas tiesībām.

25. Uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties ar SIA “J.I.M.” vai tās vārdā pārstāvēto personu, telefoniski, e-pastā vai sociālajos tīklos, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat ar interneta vietnes www.mednet.lv lietošanas noteikumiem un sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi.

26. Gadījumā, ja kāds no šajos noteikumos norādītajiem punktiem zaudēs spēku, tas neietekmēs pārējos noteikumus.

27. Informāciju par to, kā sazināties ar SIA “J.I.M.” skatiet mājas vietnes www.mednet.lv sadaļā „Kontakti”.

28. Gadījumos, kad interneta vietnē www.mednet.lv pasūtīto preci, pircējs apmaksā un saņem www.mednet.lv birojā, tiek izsniegta - Preču pavadzīme;

29. Gadījumos, kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir preču pavadzīme.

30. Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:

· Saņemot pasūtīto preci www.mednet.lv birojā – pircēja paraksts uz dokumenta;

· Saņemot pasūtīto preci ar standarta piegādi – pircēja paraksts uz kurjera/pasūtījuma izsniedzēja elektroniskā termināla;

31. Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta ar kādu no 30.punktā aprakstītajām metodēm, netiek pieņemtas.


J.I.M. SIA
Ilūkstes iela 45
Rīga, LV-1073
Mob.tālrunis: 29150888
E-pasts: veikals@mednet.lv